Hidrolik Motorlar

Bu motorlar kompakt ekonomik taleplerin olduğu yerde düşük basınç uygulamalarında çoğunlukla tercih edilmektedir. Sonuç olarak bu motorlar hesaplı ve kompakt olduklarından birçok uygulama için mükemmel çözümlerdir. 

Özellikler:
Hız Oranı: Max. 1,000 rpm.
Tork Aralığı: Max. 565 Nm

Seçenekler:
Birçok farklı tipte şaft, bağlantı seçenekleri ve farklı deplasman oranlarına sahiptirler.

Hidrolik Motorlar

Bu motorlar 2000,4000, 4000 kompakt, 6000 ve 10000 serilerine sahiptir. Bunların hepsi farklı bağlantı tiplerıne sahıp veya flanşsızdır. Char-Lynn ürün aralığı birçok deplasmana, çıkış şaftına, port seçeneklerine ve özelliklerine sahip olarak bu ürünü sanayide en esnek hale getirmiştir. Eaton kalitesi yükselmeye devam etmektedir ve fabrikalarımız mükemmel ürünlerımizi zamanında siz müşterilerimize teslim etmektedir.

Özellikler:
Hız Oranı: Max. 900 rpm.
Tork Aralığı: Max 3,390 Nm

Seçenekler:
Birçok farklı tipte şaft, bağlantı seçenekleri ve farklı deplasman oranlarına sahiptirler.

Paletli Motorlar

Paletli motorlar endüstriyel ve mobil uygulamalarda tercih edilir. Kanıtlanmış güvenilirliği ve mevcut kartriç kit tasarımı etkili ve kolay bakım için uygundur. Bu motorlar ekonomik, etkili, farklı hız ve hidrolik güç uygulamalarında tercih edilir. Bu tip motorlar bir tahliye valfi ile korunduğu zaman herhangi bir zarara uğramadan yük altında çalışabilirler.

Özellikler:
Hız Oranı: Max. 4000 rpm.
Tork Aralığı: 119-84 7 Nm
Debi: 21.6 cc/dev - 317.1 cc/dev

Seçenekler:
Ağır yük şaft rulmanı mevcuttur.

Eksenel Pistonlu Motorlar

Vickers hidrokraft eksenel pistonlu motorlar offshore ve petrol sahalarıda dahil olmak üzere birçok zorlu şartları talep eden endüstri tipi uygulamalar için mükemmeldır. Bu motorlar tandem uygulamaları ıçin en büyük şaft rulman, ile tasarlanmış ve endüstriyel uygulamalar içın uzun ömürlü üretilmişlerdir. Bu motorlar tam merkezlenmiş kapasitesi ile beraber farklı deplasmanlar için geniş kontrol aralığıyla müşterilerimize hizmet vermeye hazırdır. Hidrokraft ürünler, su ve glikozda dahil olmak üzere geniş bir akışkan aralığında çalışmaya uygundur.

Özellikler:
Hız oranı: 1800 - 2800 rpm.
Debi: 66 cc- 750 cc
Basınç oranı: 350 bar'a kadar

Açık Devre Pistonlu Pompalar PVM

Mevcut durumdaki orta basınçlı pompaların en sessizlerinden biri olarak birçok pompadan 1O db kadar daha sessizdir. Giriş portları ve ayarlanabilir deplasman özellikleri ile herbir pompa yapısı standart hale getirilmiştır.

Özellikler:
Hız Oranı: 1800 - 2800 rpm.
Debi: 66 cc- 750 cc
Basınç Oranı: 350 bar'a kadar

Açık Devre Pistonlu Pompalar 420 Serisi

420 Serisi mobil pompalar açık devre ve eksenel piston tasarımına sahiptir. Farklı kontroller herbir uygulama için pompaları eşleştirme olanağı sağlar. Alternatif olarak soğutma kapasitesi aynı seviyede tutulabilır ve sistemin debi kapasitesi arttırılabilir. Böylece performans artar ve müşteri memnuniyeti gerçekleşmiş olur.

Özellikler:
Deplasman: 41, 49, 62 ve 80 cc
Basınç Aralığı: 280-320 bar
Hız Oranı: 2650 rpm

Açık Devre Pistonlu Pompalar PVQ

PVB ve PVE açık devre pistonlu pompaların endüstriyel versiyonlarına dayanan Q serisinin gürültü seviyelerinı geliştirmiştır. Başka bir deyışle PVQ tasarımı ses seviyesini 4 db ye kadar indirmiştir. Oldukça geniş kontrol seçenekleri, uygulamalarda uç esneklikler için uygundur.

Özellikler:
Deplasman: 10-45 cc
Basınç Aralığı: (Max.) 210
Bar Hız Oranı: 1800 rpm

Açık Devre Pistonlu Pompalar PVE

PVE pistonlu pompalar değişken deplasmanlı olup 3 adet deplasman ölçülerine sahiptir. Pompa deplasmanı basınç ve/ve ya debi kompansatör kontrolü ile çeşitlendirilebilir. Alimünyum döküm gövde desteksiz PTO sürüş uygulamaları için daha az ağırlık sağlar. Mobil basınç ve debi telafi edilmiştir ve kumanda edilebilir basınç aralığı mevcuttur.

Özellikler:
Deplasman: 10-45 cc
Basınç Aralığı: (Max.) 210
Bar Hız Oranı: 1800 rpm

Açık Devre Pistonlu Pompalar PVH

PVH pistonlu pompalar yüksek akış oranına sahip yüksek performanslı pompalar olup diğer Vickers pistonlu pompalar ile çalışmaya ve kaliteli imalat teknikleri ile kabul görmüş tasarımını ortaklaşa çalıştıran değişken deplasmanlı pistonlu pompalardan biridir. Tüm bunlara ilaveten, bütün bu işleri yaparken daha küçük ve hafif bir gövdeye de sahiptir. PVH serisi pompalar 250 bar sürekli çalışma basıncı isteyen yeni nesil mobil makinalar için özel olarak tasarlanmıştır.

Özellikler:
Deplasman: 57 cc-141 cc.
Basınç Oranı: (Max.) 250 bar
Hız Oranı: 2,600 rpm.

Direksiyon Pompaları 40 Serisi

40 Serisi direksiyon pompaları en yüksek debi ve basınç uygulamaları için tasarlanmış ve sınıfındaki en geniş kapasiteli ürünlerdir. Bu pompalar patentli Eaton teknolojisine sahiptir ve cevap süresi, hızı, sabit olması ve uygun maliyet konularında en iyi tasarıma sahiptir.

Özellikler:
Deplasman: 1.230-3.030 cm3 / dev.
Basınç Oranı (Max.): 241 bar
Akış Oranı: 151-227 lt/dak

Direksiyon Pompaları 25 Serisi

25 Serisi direksiyon pompaları iki adet patentli tasarıma sahiptir. Bu tasarımlar sayesinde daha hızlı cevap verme, güvenilirlik ve düşük maliyeti sağlamaktadır. Gelişmiş valf özelliği, spool özelliğini harekete geçirmesini sağlar bu da güvenilirlik ve düşük maliyet açısından önemlidir. Eaton'nın yüksek kapasiteli pompaları küçük gövdelere sahiptir. Bu da ergonomik bir kullanım sağlamaktadır.

Özellikler:
Deplasman: 490-1.230 cm3 / dev.
Basınç Oranı (Max.): 241 bar
Akış Oranı: 95-151 lt/dak

Direksiyon Pompaları 20 Serisi

20 Serisi direksiyon pompaları Eaton'nın geleneksel yenilikçi tasarımını yüksek kalitesiyle beraber sürdürmektedir. 20 serisi-mafsallı araçlardaki ani hareketi minimize ederek çok daha kaygan direksiyon özelliğini sağlamaktadır. Keçe ve merkezleme yay tasarımı, pozitif ve düşük efor sarfedilen direksiyon hareketi sağlar. Bu da mükemmel araç kontrolünü sağlar.

Özellikler:
Deplasman: 60-985 cm3 / dev.
Basınç Oranı (Max.): 241 bar
Akış Oranı: 38-125 lt/dak

Direksiyon Pompaları 10 Serisi

10 Serisi direksiyon pompaları başka hiçbir pompada olmadığı gibi hidrolik akışanı kontrol eder. Bu ürün, orta aralıktaki debi uygulamaları için en ileri seviye direksiyon pompasıdır. 10 serisi direksiyon pompaları sürekli 275 bar isteyen inşaat ve tarım makineleri örneğinde olduğu gibi yüksek uygulamalar için idealdir. Bu serinin basınç aralığı ekipman maliyetini düşürmektedir. Çünkü daha küçük silindir kullanımını kolaylaştırmaktadır.

Özellikler:
Deplasman: 60-739 cm3 / dev.
Basınç Oranı (Max.): 275 bar
Akış Oranı: 3,8-45 veya 8-76 lt/dak

Direksiyon Pompaları 5 Serisi

5 Serisi direksiyon pompaları düşük debi ve düşük basınç uygulamaları için tasarlanmıştır. Bu 5 serisi pompalar 2 tip kompakt tasarıma sahiptir. Kare tip gövde, yan portlarıyla beraber ve yuvarlak gövde, arka portları ile beraber mevcuttur. Ayrıca esnek uygulamalar için bu yeni ürün grubu direksiyon sınıfında en iyidir ve merkezleme yapabilmektedir. Bu pompalar diğer üreticilerin yapmış olduğu pompalardan daha etkilidir.

Özellikler:
Deplasman: 31.5-120 cm3 / dev.
Basınç Oranı (Max.): 140 bar
Akış Oranı: 11-19 lt/dak

Paletli Pompalar V10/V20

V1O ve V20 serisi pompalar orta ve düşük basınçlı mobil endüstriyel uygulamalar için tasarlanmışlardır. Zaman odaklı, dayanıklı, sessiz ve ekonomik paletli pompalardır. Aynı zamanda özel sabit pompa seçeneği olarak, küçük sanayi kuruluşları ve mobil uygulamalar ya da karmaşık sistemler için örneğin, pilot ve yardımcı pompa oarak kullanılabilirler.

Özellikler:
Deplasman: 3,3-84,8 cc / dev.
Basınç Oranı (Max.): 17 5 bar
Hız Oranı: 4.800 rpm

Paletli Pompalar V-VQ

V Serisi pompalar orta basınç seviyeli endüstri sanayisi uygulamaları için tasarlanmıştır. Bunun sanayide ilk olan kartriç tasarımı uzun ömürlü, hacimsel etkili ve mükemmel servis edilebilirliğini sağlamıştır. Süper sessiz oniki paletli sistem kapalı endüstriyel alanlar için idealdir.

Özellikler:
Deplasman: 7,4-337,8 cm3 / dev.
Basınç Oranı (Max.): 21 O bar
Hız Oranı: 2.700 rpm

Paletli Pompalar VQ(H)

VQ serisi pompalar orta basınç mobil uygulamalar için tasarlanmıştır. On palet sistemi daha yüksek basınç ve hız, mobil istekleri için oldukça iyidir. Bu pompa sanayide ilk kez yapılan kartriç tasarımı sayesinde uzun ömre, hacimsel etki ve mükemmel bakıma olanak sağlar. VQH serisi pompalar VQ serisi pompaların daha yüksek performanslı ve basınçlı modelleridir. Yeni rotor tasarımı içteki kaçağı azaltır ve rotor sertliğini arttırır. VQH serisi pompalar güçlü demir gövdeye sahiptir ve VQ pompalarda olduğu gibi aynı boyuta sahiptir.

Özellikler:
Deplasman: 40.2-315 cc/rev
Basınç Aralığı: (Max.) 262 bar
Hız Oranı: 2700 rpm

Paletli Pompalar VMQ

Vickers VMQ serisi pompalar basınç kapasitesi ve ses seviyesinde bir dünya lideridir. Tekli, çiftli, üçlü ve tandem aralığı bulunmaktadır. VMQ serisi pompanın benzersiz plaka tasarımı viskozitedeki artış ve soğuk çalıştırma sırasındaki basınç artışına olanak sağlar. Bazı rakip firmaların ürünleri buna sahip değildir. VMQ 32 numaralı tasarım en yüksek basınç, en düşük ses seviyesine sahip paletli pompadır.

Özellikler:
Deplasman: 10- 463 cc / rev.
Basınç Oranı (Max.): 293 bar
Hız Oranı: (Max.) 3000 dev/dak.

Hafif Seri Transmisyonlar

Model 6,7 ve 11 hisrostatik transmisyonlar bir adet değişken deplasmanlı pompa bir adet sabit radyal pistonlu hidrolik motor ve bir adet sistem valfinden oluşur. Bütün bunlar tek bir gövde de mevcuttur.

Özellikler:
Model 6 ve 7 için
Hız (Max.): Giriş 3,600 rpm
Çıkış 2,150 rpm.
Çıkış Torku: 14 Nm-27 Nm

Model 11 için
Hız (Max.): Giriş 3,600 rpm
Çıkış O-1,950 rpm.
Çıkış Torku: 41 Nm-81 Nm

Orta Seri Transmisyonlar

Bu transmisyonlar bır adet değişken deplasmanlı pistonlu pompa ve ya bir adet sabit deplasmanlı yada değişken deplasmanlı hıdrolik motoru içerir.

Özellikler:
Deplasman-Pompalar:
20 cc-49 cc
Deplasman-Motorlar:
12 cc-82,6 cc
Basınç Oranı (Max.): 350 bar Hız
Giriş Oranı (Max.): 3,600 rpm.

Basınç Kontrol Valfleri

Basınç kontrol valfleri, basınç tahliyesi, azaltılması, sıralanması ve debinin kontrollü bir şekilde boşaltılmasına yarar. Bu basınç kontrol valflerinin Eaton-Vickers te farklı tipleri mevcuttur. Fakat sıklıkla kullanılan tipler ise kartriç tipleridir.

Özellikler:
Akış Oranı: 680 lt/dk ya kadar
Basınç Oranı: (Max.) 350 bar

Yön Kontrol Valfleri

Basınç kontrol valfleri, basınç tahliyesi, azaltılması, sıralanması ve debinin kontrollü bir şekilde boşaltılmasına yarar. Bu basınç kontrol valflerinin Eaton-Vickers te farklı tipleri mevcuttur. Fakat sıklıkla kullanılan tipler ise kartriç tipleridir.

Özellikler:
Akış Oranı: 680 lt/dk ya kadar
Basınç Oranı: (Max.) 350 bar

Vidalı Kartriç Valfler

Vickers yetmiş yılı aşkın bir süredir en iyi kalitede vidalı kartriç valf teknolojisi ile müşterilerine güç ve hareket kontrol ihtiyaçları için kaliteli ürünler ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Eaton sabit ekipmanlar için en geniş kartriç valf sıkalasını sunarak bu pozisyonunu devam ettirmektedir.

Özellikler:
Akış Oranı: 560 lt./dk ya kadar
Basınç Oranı: (Max.) 420 bar

Geçmeli Kartriç Valfler

Genelde yüksek akışkan örneğin 150 lt/dak veya daha yüksek akışkanlarla ilgili olarak kartriç valfler daha etkili, daha hızlı ve daha kompakt hidrolik sistemleri hedeflemiştir. Eaton kartriç valf teknolojisi bugünün yeni jenerasyon hidrolik makine ve ekipmanlarının değişen ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Günümüz dünyasının makineleri enerji tasarruflu ve maliyet düşürücü kontroller ya da uygulamalar talep etmektedir. Vickers kartriç valfler bu ihtiyaçları yerine getirmektedir.

Özellikler:
Akış Oranı: 75 lt/dk ya kadar
Basınç Oranı: (Max.) 240 bar

Modüler Valfler

Bu kompakt hidrolik sistemler yön kontrol valfi ve standart dış yüzeyi arasında asılı sandaviç diye tabir ettiğimiz modüler valfleri anlatmaktadır. Bu valfler düşük maliyette kompakt hidrolik devreleri içermektedir. Özel sistem fonksiyonlarını sağlamak için herbir valf modifiye edilebilir.

Özellikler:
Akış Oranı: 340 Lt/dk ya kadar
Basınç Oranı: (Max.) 315 bar
Seçım Aralığı: NG4-32

Servo Valfler

Bu iki konumlu dört yollu valfler tam pozisyon almalı, tekrar edilebilir hızlı ve güç regülasyonlu kapalı devre sistem kontrolü sağlamaktadır. Vickers SM4 serisi valflerle kıyaslandığında SX4 serisi valfler daha geniş daha büyük kapalı devre isteyen durumlar için daha geniş frekans cevabı sağlar. Eaton ayrıca rakip valflerin yerine konulması için bir servo eğitim programıda vermektedir.

Özellikler:
Akış Oranı: 151 Lt/dk ya kadar.
Basınç Oranı: (Max.) 350 bar
Seçim Aralığı: SM4/10-40;
SMX4/20

Oransal Kontrol Valfleri

Eaton-Vicker oransal kontrol valfleri sanayi ve mobil pazarındaki farklı tip müşterilerin isteklerini karşılamak için ürün çeşitliliği olarak üzerinde elektronik kartlı veya kartsız, tam fonksiyonelli, ölçümlü ve farklı performansa sahip valf gurupları bulundurmaktadır. Oransal valflerden KB gurubu üzerlerine monte edilmiş OBE dijital elektronik kartlarla birlikte hassas, gücü gerektiği kadar kullanan ve sağlam bir yapıya sahip olmuştur.

Özellikler:
Akış Oranı: 700 it/dk ya kadar
Basınç Oranı: (Max) 350 bar
Seçim Aralığı: NG6-NG32

Güç Üniteleri

Piyasadaki sanayi güç ünitelerinin tam donanımlı hali dikey, yatay ve müşteri isteğine göre oluşmaktadır. Bizler en geniş standart modifikasyonlarla beraber endüstrinin tüm alanına hitap edebilecek şekilde güç üniteleri yapmaktayız. Eaton'nın standart güç üniteleri, pompa/motor gurupları ve diğer hidrolik ekipmanlardan oluşmaktadır. Ayrıca mühendislik standartlarına göre Eaton'nın uygulama ve ticari mühendislik gurubu çok özel uygulamalar için müşterilerine yardım etme konusunda güç ünitelerini tasarlayabilir ve müşterilerini yönlendirebilir. Eaton sistemler için istenen farklı tip uygulamalar konusunda uzmanlaşmış ve kabul görmüş geniş ağa sahip büyük bir firmadır. Bu ağ sayesinde Eaton düşük maliyetlerde en yüksek kaliteyı sunabilmektedir.

Yüksek Basınçlı Spiral Hortum ve Hortum Başlıkları

Eaton bütün uygulamalar için çok geniş aralıkta spiral hortum seçenekleri sunmaktadır. Bu 4 ve 6 tel sarımlı hortumlar hem endüstri odaklı hem de mobil uygulamalar için mükemmeldirler. Spiral hortumlarımız maksimum dayanıklılık ve uzun ömür isteyen uygulamalar için tasarlanmışlardır.

Özellikler:
Farklı tip uygulamalarda çalışması için kaplamalı malzeme ve ölçülerde mevcuttur.
Hortumlarımız EN/DIN ve SAE standartlarının üstünde bir yapıya sahiptir.

Düşük Basınç Hortumları

Uygulamalar için renkli kaplamalı ve uzun ömürlü, aşınmaya dayanıklı, yüksek ısı dirençli düşük basınçlı hortum skalamızdan seçim yapabilirsiniz. Soketsiz hortum başlıkları ile kullanılır.

Endüstriyel Hortumlar

Düşük basınç havalı ve su tipinden zararlı kimyasal akışkanlara kadar Eaton uygulamanın istediği ihtiyaçları karşılamak için farklı tipte hortumlar üretmektedir. Bu ürünler 1/4" ten 8" e kadar mevcuttur ve birçoğu ya spiral ya da örgülü modelleri mevcuttur.

Paletli Pompalar

Teflon® hortumlar yüksek ısıl uygulamalar için ve bununla birlikte sürtünmenin az olması istenen, dayanımlı, esnek olan düşük ısılı uygulamalar içinde uygundur. Birçok uygulama için hortum sıkalası ve buna uygun hortum başlıkları mevcuttur.

Özellikler:
SAE 1OOR14A ve B standartları
Basınç Oranı: (Max.) 350 bar

A/C ve Aktarma Ürünleri

Mühendislik eseri olan ürünler ve montajlar A/C nin geniş ürün skalası ve soğutma sistemleri içindir. Hortumu oluşturan elementler naylondan en sertine kadar ürünlerimizde mevcuttur. Örneğin GH134 nolu hortum çevre emisyonlarını düşürmek için en düşük geçirgenliğe sahiptir.

Özellikler:
Ürünlerimiz SAE J2064 standartlarına göre test edilmiştir.

Denizcilik/Savunma Sanayi

Oldukça geniş hortum, hortum başlıkları ve adaptörleri birçok denizcilik, savunma sanayi ve kamu ihaleleri özelliklerini karşılar. Aeroquip denizcilik savunma sanayi ürünlerinin bir başka benzeri yoktur.

Özellikler:
Detaylı kataloğumuz özellikle Mil Spec parti numaraları için listelenenler müşteri kullanımı için mevcuttur.

Adaptörler ve Bağlantı Elemanları

Bu ürünler standart ve standart olmayan şekilleri ile her türlü ihtiyaca karşılık vermektedir. Çelik, pirinç ve paslanmaz çelik tipleri vardır. Bağlantı elemanları hem metrik hem de inç olarak mevcuttur. Ayrıca numaralı tipler olanlarda mevcuttur. ISO, SAE, BSP, DIN ve NPT standartlarına sahiptir.

Özellikler:
Ölçüler: 4 mm den 42 mm ye kadar ve 1/8" ten 2" e kadar.
Ayrıca isteğe göre ölçülendirme yapılabilmektedir.
SAE J512, J513, J51B, J1926, J1453, DIN 2353, ISO 8434, ISO 6162 ve diğerleri.

STC®

Sanayideki örgüsüz bağlantı elemanları içerisinde en geniş skalaya sahiptir! Eaton patentli teknolojisi farklı birçok mobıil uygulamalarda oldukça başarılı olmuştur.

Özellikler:
Bağlantılar 3/8"-1" aralığındadır
Basınç Oranı: (Max.) 345 bar

STC® EZ-Torque

Eaton'ın STC® EZ-Torque sizin akışkan taşıma bağlantılarınızı basitleştirmek için bir çözümdür. STC® EZ-Torque kullanıcı hatalı kaçakları minimize ederken port adaptör ihtiyacını azaltır. Yeni jenerasyon bağlantı elemanları basit bir "bas ve çevir" özelliği ile hortum bağlanmasını basitleştirir. STC® EZ-Torque hem mobil hem de sabit uygulamalar için fırsatlar sunmaktadır. STC® EZ-Torque SAE, Metrik ve BSP portlarına (6 dan 16 ya) uygundur.

Özellikler:
3/8" - 1" aralığında bağlantı seçenekleri mevcuttur.

Performans Ürünleri

Motor sporu tutkunları ve dünyanın herbiır yanındaki profesyoneller için yüksek performanslı hortum, hortum başlıkları ve adaptörleri, aeroquip performans ürünleri fark yaratır.

Özellikler:
Mühendisler ve imalatçılar için kendilerine has hortum ve hortum başlıkları üretimı 1SO 9001 ve QS 9000 kalite sertifikalı ürünler.

Metrik Bağlantı Elemanları

Walterscheid™ tüp hortum bağlantı elemanları birçok ölçüde ve şekilde mevcuttur. Eaton'ın Walterscheid bağlantı elemanları aşağıdadır.

  • WALPro®
  • WALRing
  • WALForm®
  • Flared
  • Flared Flange

Dünya çapında, Eaton'ın Walterscheid bağlantı sistemleri en iyi performansı düşük montaj ve işletme maliyetleri ile gerçekleştirmektedir.

Özellikler:
Ölçüler: 4 mm den 42 mm ye kadar
İsteğe göre ölçüler mevcuttur.
ISO 8434-1/ DIN 2353/ ISO 6162, DIN 3949, DIN 912 ve diğerleri.

Orta Basınç Örgülü Hortum ve Hortum Başlıkları

Orta basınç örgülü hortumlar ve hortum başlıkları en geniş ve büyük hidrolik uygulamaları kapsar.

Özellikler:
Hortum tipleri ve ölçüleri EN/DIN ve SAE standartları ile uyumludur.

Sertifikalar:
ABS, DNV, MSHA, DOT/FMVSS vs.

Termoplastik

Termoplastik yapı ve Synflex tecrübesinin birleşimi hidrolik, kamyon, denizaltı ve özel uygulamalar için en iyi hortumları yapmaktadır.

Özellikler:
1/8" ten 1" e kadar mevcuttur.
Basınç Oranı: (Max) 690 bar.

Aksesuarlar

Eaton birinci sınıf kalitede yüksük, koruyucu manşon ve hortum temizleme ekipmanlarını müşterilerine sunar ve bütün bunlar hortum ve metal parçalarıyla (bütün ölçülerde) bulunmaktadır.

Özellikler:
Bütün ölçülerdeki hortum ve metal parçalarla kullanılabilir.

Hortum Toplama Kelepçeleri

Eaton toplama kelepçeleri paslanmaya karşı hidrolik hortumları korumak için tasarlanmışlardır ve normal bir uygulama için yeterli esnekliği sağlamaktadır. Bu kelepçeler kolaylıkla monte edilebilir ve bakım için tekli hortuma kolaylıkla sokulabilir. Bu kelepçeler montaj ve sökülme işlemlerinde verimliliği arttırmıştır. Faydasız kelepçeleme metodlarını veya hatta zarar zarar veren kabloların yerine sahada zaman ve nakit tasarrufu sağlar.

Özellikler:
1.050 balistik naylon. 0,71 mm kalınlık, işletme sıcaklığı 1750 F dır.